Novinky

Night Witch Karaoke Súťaž

Night witch a jej posádka netopierov prišli a priniesli s nimi nový hit. Spojte sa s vaším klanom, aby ste vytvorili karaoke video a vy a každý člen vášho klanu by ste mohli odkráčať s 5 000 gemami! Tu je úloha: vytvorte si hudobné video pre karaoke Night Witch. Všetko sa počíta: Buďte kreatívni, buďte originálni a buďte Clash. Môžete samozrejme použiť zábery zo hry, ale originálne zábery  vás a vašich spoluhráčov pravdepodobne zvíťazia! .

Ako môžem vstúpiť?

Musíte byť starší ako 13 rokov, aby ste vstúpili! Prečítajte si nižšie uvedené pravidlá súťaže, aby ste sa uistili, že máte nárok na účasť. Spĺňate podmienky? Potom pokračujte: Môžete začať sťahovaním Night witch karaoke track tu: http://supr.cl/NWKaraokeTrack Ďalej sa spojte so svojimi spoluhráčmi a / alebo priateľmi, aby ste nakrútili svoje vlastné hudobné video! Všetky príspevky musia byť odovzdané do služby YouTube a používať tag #ClashRoyaleKaraoke. Príspevky bez hashtag #ClashRoyaleKaraoke nebudú zohľadnené. Musíte tiež zahrnúť váš prehrávač a hashtag klanu! Podania budú prijaté od 1. júna do termínu 14. júna. Po uplynutí lehoty budú zamestnanci spoločnosti Supercell hlasovať o svojich obľúbených príspevkoch a ohlásia víťazov!

Pravidlá súťaže:

Aby ste mohli vstúpiť do súťaže Clash Royale Karaoke, musíte mať v čase odoslanie minimálne 13 rokov. Zamestnanci spoločnosti Supercell, moderátori a partneri nie sú oprávnení zúčastniť sa súťaže. Cena nie je splatná za peňažnú hodnotu. Vy a vaši spoluhráči môžeme byť členom jedného a toho istého klanu v tejto súťaži. Predložený obsah musí byť vhodný na publikovanie a musíte zabezpečiť, aby ste mali všetky práva a povolenia na jeho odoslanie. Spoločnosť Clash Royale môže používať a publikovať vaše príspevky a vyhradzuje si právo používať príspevky na marketingové účely. Súťaž organizuje spoločnosť Supercell Oy s adresou Itämerenkatu 11-13, FI-00180 Helsinki, Fínsko. Vyhradzuje si právo zmeniť tieto pravidlá alebo diskvalifikovať každého súťažiaceho za nevhodné správanie, ktoré považuje za nevhodné.

Termíny v skratke:

1. júna 2017: Otvorenie súťaže

14. jún 2017: Koniec podávania prihlášok

15. jún 2017: Zoznam krátkych príspevkov

16. júna 2017:Oznámenie výťaza

Tento článok bol preložený s oficiálneho  článku od Supercellu.(https://clashroyale.com/blog/community/night-witch-karaoke-contest)

Richard Prutkay

About Richard Prutkay

Som adminom tohto webu,keby čokoľvek môžte sa na mňa obrátiť
View all posts by Richard Prutkay →