o webe

Ďakujeme ! Web RTTV.sk po dvoch rokoch končí. Prečo ?

Najprv by som chcel úprimne poďakovať všetkým našim čitateľom a dúfame, že sa Vám naše články páčili. Najväčšie poďakovanie však patrí kamarátovi, ktorý so mnou web založil a dlho preň písal články. Ďakujem aj novým adminom, ktorí sa web snažili udržať posledné mesiace.

História webu

Web začal v roku 2016, krátko po vydaní hry Clash Royale. Spoločne s ním vznikol aj jeden z prvých slovenských klanov, Slovak Special! (myslím, že sme boli 3.založený klan v SR.). Na začiatku bola správa webu náročná, keďže bežal na systéme, ktorý nepodporoval pridávanie nových článkov, text sa musel ručne presúvať atď. Dalo to mnoho práce, počas rokov sa web inovoval a už od konca roku 2017 beží na WordPress. Bolo super sledovať, ako web rástol a čoraz viac ľudí ho poznalo. To že web zanikne bolo jasné už okolo apríla-mája 2018, keď som sa začal naplno venovať iným projektom( z časti aj kvôli junior Internetu, kde som bol s inými projektami). Web začal upadať okolo júna a odvtedy už bolo naozaj jasné, že koniec je blízko.

Web v roku 2016.

Prečo ?

V poslednom čase ste si to isto všimli i vy. Hlavným dôvodom je nedostatok času na správu a udržovanie projektu. Ja osobne už Clash Royale nehrávam, mnohí ľudia čo mi s webom pomáhali, už tiež túto hru nehrajú. Už sa o web nemá kto starať. Verím, že nás nahradí ešte lepší web ! Za tie 2 roky som sa toho stalo naozaj mnoho  a tešil sa z každého prečítania a like-u. Ale ako sa hovorí, niečo končí a niečo začína. Tento web bol moja osobná srdcovcka( strávil som jeho vytváraním a spravovaním stovky hodín) , bol to môj prvý udržovaný web ( dnes už je to www.rttv.science), preto mi je ľúto, že toto píšem, ale už je to tak.

Čo sa s webom stane ?

Do 1.9.2018 bude web ešte fungovať ako doteraz. Potom bude celý obsah presunutý na https://rttvsk.archivy.qqqq.sk, kde bude dostupný stále. Na tejto doméne už bude iba tento článok a neskôr bude kompletne presmerovaná na NovoZámocký spravodajský portál www.rttv.science .

Ešte raz ďakujeme a prajeme príjemné hranie ! Ak by ste mali nejaké otázky, pripomienky, píšte na rttv@rttv.sk !

Richard Prutkay

About Richard Prutkay

Som adminom tohto webu,keby čokoľvek môžte sa na mňa obrátiť
View all posts by Richard Prutkay →