Novinky, sútaže a tournamenty

Clash Royale League Challenge- o čom to bude ?

Je na čase zistiť, či máte to, čo potrebujete na to, aby ste boli pro hráčom Clash Royale. Od 14. do 19. marca sa postavte proti miliónom hráčov a pokúste sa získať 20 výhier!

Získanie 20 výhier umožňuje prístup do ďalšieho kola súťaže a spôsobilosť, ktorá má vypracovať tím Clash Royale League pro!

Takže máte 20 výhier, teraz čo?

Blahoželáme, ste na správnej ceste, aby ste sa potenciálne stali profesionálnym hráčom.

TL; DR

Získajte  skúsenosti v rade on-line turnajov. Ak sa vám bude dariť  počas on-line turnajov, získate možnosť osobne stretnúť profesionálnymi  tímami.  Tímy sú nezávislé a hľadajú dobre stavaných  hráčov, nielen zručnosti (napr. Zrelosť, vedúce schopnosti, tímová chémia atď.) Získanie 20 výhier alebo víťazstvo v niektorom z online turnajov nezaručuje, že sa vás tím rozhodne prijať. Musíte mať aspoň 16 rokov.

Mierne dlhšia verzia …


Vaša cesta začína tu, tvrdo pracujete, aby ste vynikli medzi miliónmi hráčov a ste na správnej ceste, aby ste sa stali Clash Royale profesionálnym hráčom – len majte na pamäti, že tu nie je žiadna záruka, 20 víťaztiev vám poskytne miesto v tíme.Tímy sú nezávislé organizácie, ktoré sa rozhodnú, koho príjmu. Okrem zručností berú do úvahy aj ďalšie faktory, ako sú vyspelosť, vedúce schopnosti a chémia s ďalšími členmi tímu. Okrem toho by tímy a hráči museli dospieť k dohode o platových a iných požiadavkách. Dobrý hráč nemusí byť prijatý, ak požaduje príliš veľa peňazí, nie je k dispozícii v termíne súťaže, alebo nie je schopný zabezpečiť správne cestovné víza (aby ste mohli cestovať na súťaže). Aby Supercell pomohol hráčom a tímom nájsť sa navzájom, ponúkne sériu online turnajov (podobne ako turnaj CCGS na jeseň 2017), v ktorých sa 20-víťazní hráči zúčastnia po skončení Challenge CRL. Tieto sú voliteľné, nevyžadujú sa, ale dávajú hráčom možnosť:

  • Získajte skúsenosti s výkonom pod tlakom v prostredí turnaja Staňte sa ešte lepšími hráčmi tým, že budete súťažiť proti najlepším z najlepších.
  • Predstavte svoje zručnosti tímu CRL, ktorý bude sledovať a vyhľadávať.
  • Môžeme sa tiež pokúsiť usporiadať živé podujatie pre hráčov, ktorí majú dobrú výkonnosť v online sérii, kde by špičkoví hráči a tímy mali možnosť osobne sa stretnúť a ďalej preskúmať vzájomnú spôsobilosť.

Hráči, ktorí dosiahnu 20 výhier, by mali sledovať RTTV.sk a vašu doručenú poštu v hre, kde nájdete ďalšie podrobnosti o týchto online turnajoch.

Veľa šťastia!

Uvidíme sa v aréne,

RTTV.k Tím

Richard Prutkay

About Richard Prutkay

Som adminom tohto webu,keby čokoľvek môžte sa na mňa obrátiť
View all posts by Richard Prutkay →